Květen 2006

Texty

31. května 2006 v 20:07 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
Je to dobrá adresa... najdete tady texty jakéhokoli interpreta.... atd..... stačí jen do vyhledavače dát jméno skladby nebo interpreta a hned vám to tam vyjede.... zkuste.... pokud texty písniček,tak tady.....

Simple plan-I won't be there

30. května 2006 v 17:17 Texty
Už by to snad mělo být dobře... :-)
I Won't Be TheRe
I don't wanna make this,
Harder than i have to,
This is how it has to be,
Theres so many things,
I want to say,
but u just dont listen to me,
I don't wanna hurt you,
You don't wanna hurt me,
I can't stand you,
And you can't stand me,
We can't rearrange,
you could never change me,
Say goodbye,
Nothing I,
Say could change your mind,
Because
I can't stay,
Tomorrow i'll be on my way,
So dont expect to find me,
sleepin in my bed,
cuz when you wake up,
I won't be there,
I won't be there,
Everything i say you,
Find a way to make it,
sound like i was born just yesterday,
And everything you taught me,
doesn't mean a thing,
so i'm going my way,
I don't wanna hurt you,
You don't wanna hurt me,
I can't stand you,
And you can't stand me,
We can't rearrange,
you could never change me,
Say goodbye,
Nothing I,
Say could change your mind,
Because
I can't stay,
Tomorrow i'll be on my way,
So dont expect to find me,
sleepin in my bed,
cuz when you wake up,
I won't be there,
(won't be there.....won't be there....)
This is the last night that i spend at home,
And it won't take too long for you to notice,
won't take long for you to find out, That i'm gone!
I can't stay,
Tomorrow i'll be on my way,
So dont expect to find me,
sleepin in my bed,
cuz when you wake up,
I won't be there,
I can't stay,
Tomorrow i'll be on my way,
So dont expect to find me,
sleepin in my bed,
cuz when you wake up,
I won't be there yeah,
I won't be there,
I won't be there,
I WONT BE THERE!

Záliby

30. května 2006 v 17:15 Ankety
Odpovědi jsou asi nepřesné,ale dejte hlas té které se věnujete nebo by jste se věnovat chtěli.....

Billie Joe Amstrong

27. května 2006 v 22:44 | http://www.greenday-cz.com/index.php?mn=billie |  Green Day
Stav: ženatý, manželka Adrienne Nesser
Děti: Joseph Marciano (1995) a Jakob Danger (1998)
Nástroje: kytara, harmonika, mandolína, bubny, piáno

Billie Joe Armstrong přišel na tento svět 17.února roku 1972 jako nejmladší ze šesti dětí. Jeho otec byl jazzman a řidič kamiónu, zatímco jeho matka servírkou v lokální restauraci jménem Rock's Hickory Pit. Byla také velkým fanouškem country hudby, kterou milovala. Billie začal se zpíváním, když mu bylo pouhýyh 5 let. Chtěl obcházet nemocnice a zpívat tam nemocným, aby se cítili lépe. Poté nahrál svůj první song "Looking for Love" u místní nahrávací firmy Fiat Records. Jeho otec se rozhodl, že mu dá elektrickou kytaru, kterou pojmenoval prostě "Blue". Billie do dneška používá několik replik této kytray. Kytara byla to poslední co stihl jeho otec Billiemu dát. Když bylo totiž Billiemu 10 let, tak jeho otec zemřel na rakovinu. Jeho matka stále pracovala v Rock's Hickory Pit, Valleio, California. Musela živit jak sebe, tak svých 6 dětí. Billie a Mike později v této restauraci pracovali.

Green Day... Biografie

27. května 2006 v 22:39 | http://www.greenday-cz.com/ |  Green Day
Billie a Mike v roce 1989Dva nejlepší přátelé z dětství, Billie Joe a Mike, založili svou první kapelu "Sweet Children" v městečku Rodeo v Kalifornii, když jim bylo čtrnáct. V roce 1989, se k nim přidal bubeník John (známý jako Al Sobrante) a tehdy se již nadobro skupina přejmenovala na Green Day, podle jedné z písní svého alba.
1.039 Smoothed Out Slappy Hours, se stalo historicky prvním Billie a Mike v roce 1991počinem Green Day. Krátce po jeho uvedení (jenž bylo zpožděno o rok), opustil kapelu bubeník Al Sobrante (z důvodu studia na Vysoké škole) a protože se již blížilo vydání druhého alba Kerplunk, rychle jej nahradil, nyní stávající bubeník Green Day, Tre´ Cool.
Na jaře 1994 spatřilo světlo světa v pořadí třetí CD Green Day, Dookie a díky podpoře MTV mohly být uveřejněny Green Day v roce 1994i první klipy "Longview" a "Welcome To Paradise". Dookie se stalo slavným. Během léta se stále rozvíjelo s hity jako "Basket Case" a pět týdnů na to se umístilo v žebříčku American modern rock charts. Na konci léta pak skupina sklidila ovace na své show ve Woodstocku, která jen pomohla zvýšit prodejnost Dookie. Prodalo se přes 5 miliónů alb a to jen v USA. V celé Americe pak něco okolo 8 miliónů. Dookie se rovněž dostalo ocenění na Grammy Awards v roce 1994.
Insomniac proto na sebe nenechal dlouho čekat. Green Day v roce 1996S písní J.A.R, jenž se objevila ve filmu "Angus" , dobře vstoupil do Americké hitparády a zabydlel se na 2.místě.
Green Day tehdy na jaře roku 1996 zrušili evropské turné, z důvodu absolutního vyčerpání. Zbytek roku strávila kapela pracemi na dalším albu, jenž bylo tehdy některými označováno za nejlepší z jejich dosavadní kariéry.
Nimrod byl různě přijímán kritiky, ale skvěle fanoušky. Green Day v roce 1998V prvním týdnu po uvedení na pulty se prodalo na 80 000 kusů. Píseň "Hitchin´ a Ride" se velmi dobře prosadila na MTV, ale především jednoduché pojetí písně "Good Riddance (Time Of Your Life)" považovala kritika za výtečný kousek. Nimroda se však nakonec prodalo přibližně jen okolo 2 miliónů.
Skupina si však zlepšila reputaci po tom, co za svou živou show získala ocenění Best Live Performance at the Kerang! v roce 1998.
Někteří tvrdili, že styl Green Day zní Britsky, ale Billie na to jen odpovídal: "Zníme jako Angličani, tvářící se jako Američani, co se tváří jako Angličani..." Možná, že z toho někdo bude zmatený, ale kdo ví, jak vlastně funguje Billieho smysl pro humor.
Do vydání Warning bylo o Green Day sotva slyšet, Green Day v roce 1999tedy až do roku 1999, kdy se objevili na Bridge School, benefičním koncertu Neila Younga. Album Warning začali nahrávat velmi brzy po Nimrodovi, ale udělali tehdy zásadní změnu, a to že propustili svého producenta, Scotta Litta a rozhodli se produkovat si alba sami. Po dokončení nahrávání se Green Day rozhodli, dělat zase něco jiného a proto se vydali na turné 2000 Vans warped tour. Green Day tehdy hráli úžasně, na jejich koncerty přišlo více fanoušků, než kdy jindy.
Warning bylo do oběhu uvedeno v roce 2000 a bylo (údajně) zdaleka tím nejambicióznějším počinem Green Day. Green Day v roce 2001První singl "Minority" z tohoto alba se stal extrémně úspěšným. Už ve čtvrtém týdnu billboardy American modern rock charts hlásaly, že žádná jiná píseň od Green Day neudeřila na první příčky hitparád tak rychle.
International Superhits byla kompilace nejznámějších a nejúspěšnějších písní Green Day a byla vydána roku 2001. Lidé si tehdy uvědomili, jak se tahle kapela za celou dobu svého dosavadního projevu dostala do jejich podvědomí a spousta z nich poznala, že z vandalského punku, jaký jim byl znám, tenhle hudební styl obrátila správným směrem.
Shenanigans byl jen další skvělý dárek pro fanoušky Green Day. Dokonce píseň "Espionage" z tohoto alba byla použita ve filmu "Austin Powers: Špión, kterej mě vojel", a je na oficiálním soundtracku!
A konečně nejdiskutovanější album Green Day poslední doby, z něhož se písně stávají doslova historickými Green Day v roce 2004hity. American Idiot, byl vydán 21.září 2004 a dostává se mu jen těch nejlepších recenzí. Někteří sice Green Day vyčítají, že se nedrželi svého původního stylu, ale na každém z nich, se podepsala melodie kterékoli písně z tohoto alba. Pravda je taková, že na American Idiot najdete 13 písní, z nichž se každá malinko liší, avšak přesto stále ve své podstatě zůstávají stylem Green Day.
Kluci z Green Day vložili do tohoto alba velkou dávku energie a udělali z něj to, co někteří považují za konečný a nejlepší jejich počin.
Na tomto albu je rovněž zajímavé, že vede otevřenou kampaň proti Georgei Bushovi ml. a proti tomu, jak vede Ameriku. Možná i proto Green Day podporovali (údajně) politiku Johna Kerryho...

Menší blobosti o Simple plan....

27. května 2006 v 22:35 Simple Plan
 • Chuck, Jeff, Pierre a Seb chodili na stejnou střední školu - Beaubois High School in Montreal, Canada
 • 4 z 5 kluků stále žije v domě se svými rodiči
 • když se zblázní, nadávají francouzsky
 • všichni kluci jsou Kanaďané a mluví francouzsky
 • Pierre, Seb a Jeff mají tetování
 • Jeff a Seb mívali dlouhé vlasy
 • milují dárky
 • 29. listopadu 2002 Simple Plan tour bus havaroval na cestě do Chicaga. Naštěstí skupina byla v pořádku a neutrpěli žádná vážná zranění.
 • Na živém vystoupení v Electric Christmas Show 2002 při písničce Addicted Jeff hrál na kytaru pro leváky
 • Skupina byla skoro zabita elektrickým proudem na fotce, kde byli ve vaně. Můžeš ji vidět v leporelu "No Pads, No Helmets... Just Balls"
 • 14. listopadu v New Orleans skupina poprvé vystupovala bez jednoho člena, protože Pierrovi bylo špatně. David pak po celou show zpíval všechny vokály.
 • Mark Hoppus řekl Simple Plan, že by měli se měli pojmenovat "One Legged Duck" ("Jedna Běžící Kachna")
 • V tour busu kluci dávají přednost mluvení francouzsky
 • Pierrova učitelka francouzštiny jemu a Chuckovi řekla, že by si měli půjčit školní nástroje a přihlásit se jako skupina na show školních talentů
 • Nebere je hokej
 • Pierre a Chuck hrávali na klavír
 • David a Pierre skatují. David ale už ne, protože říká, že se při tom hodně zraní
 • "Role Model" je Pierrova, Patova a Chuckova oblíbená značka oblečení
 • Pat a Chuck udělali SP DVD "A Big Package For You"
 • Pat se stará o SP web a obchod
 • kontakt: info@simpleplan.com

  Pierre: (k publiku) "JSTE VE FORMĚ!?
  Publikum: "JOOOOO!!!"
  David: "..ve formě čeho?"
  Pierre: "HOHOHOHO!"

  Pat:"Sebe!"
  Seb:"Jak je?"
  Pat:"Co to děláš?"
  Seb:"Jen, uh, dávám pásku na všechny svoje věci, takže si to opice může vystavit"


SP

27. května 2006 v 22:31 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
Většinu informací o Simple plan jsem vzala z jednoho fakt good blogu....

Simple plan-My alien

27. května 2006 v 22:30 Texty
MY ALien
I'm sick of being alone
When are you coming home?
Just a glimpse of your face
I can remember smelling your hair
I'll meet you anywhere
Somewhere that no one can retrace
Somewhere where nobody will know our faces
She has two arms to hold me
And four legs to wrap around me
She's not your typical girlfriend
She's my alien
My alien
She knows when something is wrong
When something doesn't belong
She can read in my mind
And she can be assured that with me
There is no conspiracy
She's not wasting her time
She can take me to the place the she calls home
In a spaceship that will someday be my own
Please take me to your leader
Tell her I will surrender
I will surrender
She has two arms to hold me
And four legs to wrap around me
She's not your typical girlfriend
She's my alien
(My alien) my alien x4
She has two arms to hold me
And four legs to wrap around me
She's not your typical girlfriend
She has two arms to hold me
And four legs to wrap around me
She's not your typical girlfriend
My alien
(my alien)
I bought the astronaut's kit
And now all I need's a rocket
My love, intergallactic friend
My alien

Simple plan-One day

27. května 2006 v 22:27 Texty
One DaY
Sometimes this house feels like a prison
That I just can't leave behind
There so many rules
I gotta follow
Cause you can't let go
I don't wanna hear it
I ju-ju-just can't believe it
All the stupid things you say but
One day
I won't take this anymore
One day
I'll be old enough
To do to do to do what I want to
I won't have to run away
And you won't be there to
Say i'm not allowed to
One day
Sometimes I wonder
If you know me
Or if you just pretend to care
Tell me are you on a mission
To bring me down
I don't wanna hear it and I ju-ju-just can't believe it
All the stupid things you say
But one day
I won't take this anymore
One day
I'll be old enough to do to do to do
What I want to
I won't have to run away
And you won't be there to say
I'm not allowed to
one day
Go away
Don't look at me
Cause we're not the same
And you can't do nothing
You can say
That it's not okay
But i'm not afraid
And you can't do nothin (can't do nothin)
One day
I won't take this anymore
I'll be old enough to do to do to do what I want to
and I won't have to run away
And you won't be there to say I'm not allowed to
one day

Simple plan-Perfect+překlad

27. května 2006 v 22:22 Texty
PerFecT
Hey dad look at me
Think back and talk to me
Did I grow up according to plan
And do you think I'm wasting my time
Doing things I wanna do
But it hurts when you disapprove all along
And now I try hard to make it
I just want to make you proud
I'm never gonna be good enough for you
Can't pretend that I'm alright
And you can't change me
Cuz we lost it all
Nothing lasts forever
I'm sorry I can't be perfect
Now it's just too late
And we can't go back
I'm sorry I can't be perfect
I try not to think
About the pain I feel inside
Did you know you used to be my hero
All the days you spent with me
Now seem so far away
And it feels like you don't care anymore
And now I try hard to make it
I just want to make you proud
I'm never gonna be good enough for you
I can't stand another fight
And nothing's alright
Cuz we lost it all
Nothing lasts forever
I'm sorry I can't be perfect
Now it's just too late
And we can't go back
I'm sorry I can't be perfect
Nothing's gonna change the things that you said
Nothing's gonna make this right again
Please don't turn your back
I can't believe it's hard just to talk to you
But you don't understand
Cuz we lost it all
Nothing lasts forever
I'm sorry I can't be perfect
Now it's just too late
And we can't go back
I'm sorry I can't be perfect
Cuz we lost it all
Nothing lasts forever
I'm sorry I can't be perfect
Now it's just too late
And we can't go back
I'm sorry I can't be perfect
Překlad-cz
Hej tati podívej se na mne
Zavzpomínej si a řekni mi
Vyrostl jsem podle tvého plánu?
A myslíš, že marním svůj čas
Dělám věcí, které já chci
Ale bolí to, když mne odsuzuješ po celou tu dobu.
A teď zkouším usilovně pracovat
Chci jen aby si mne pochválil
Nikdy jsem pro tebe nebyl dost dobrý
Nemůžu předstírat, že mi to nevadí
A ty mne nemůžeš změnit
Protože už jsme všechno ztratili
Nic netrvá věčně
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Teď je už příliš pozdě
A už se nemůžeme vrátit zpět
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Zkouším nemyslet na bolest, kterou cítím
Věděl si, že si byl pro mne někdy hrdina?
Všechny ty dny, co jsi se mnou trávil
Se mi teď zdají tak vzdálené
A vypadá to jako kdyby jsi se o mne víc nestaral
A teď zkouším usilovně pracovat
Chci jen aby jsi mne pochválil
Nikdy jsem pro tebe nebyl dost dobrý
Nechci začít další hádku
A nic není v pořádku
Protože už jsme všechno ztratili
Nic netrvá věčně
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Teď je už příliš pozdě
A už se nemůžeme vrátit zpět
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Nic nezmění věci, co jsi říkal
Nic to nenapraví
Prosím neotáčej se mi zády
Nemůžu uvěřit, že mluvit s tebou je tak těžké
Ale ty tomu nerozumíš
Protože už jsme všechno ztratili
Nic netrvá věčně
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Teď je už příliš pozdě
A už se nemůžeme vrátit zpět
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Protože už jsme všechno ztratili
Nic netrvá věčně
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý
Teď je už příliš pozdě
A už se nemůžeme vrátit zpět
Je mi líto, že nemůžu být dokonalý

Simple plan-Untitled+překlad

27. května 2006 v 22:18 Texty
Untitled (How could this happen to me?)
I open my eyes
I try to see but I'm blinded by the white light
I can't remember how
I can't remember why
I'm lying here tonight
And I can't stand the pain
And I can't make it go away
No I can't stand the pain
How could this happen to me
I've made my mistakes
Got no where to run
The night goes on
As I'm fading away
I'm sick of this life
I just wanna scream
How could this happen to me
Everybody's screaming
I try to make a sound but no one hears me
I'm slipping off the edge
I'm hanging by a thread
I wanna start this over again
So I try to hold onto a time when nothing mattered
And I can't explain what happened
And I can't erase the things that I've done
No I can't
How could this happen to me
I've made my mistakes
Got no where to run
The night goes on
As I'm fading away
I'm sick of this life
I just wanna scream
How could this happen to me
Překlad-cz
Beze názvu(Jak se mi tohle mohlo stát?)
Otevřu oči
Snažím se vidět, ale jsem oslepený bílým světlem,
Nemůžu si vzpomenout jak
Nemůžu si vzpomenout proč
Tu dnes večer ležím
A nemůžu vystát tu bolest
A nemůžu to odehnat pryč
Ne, nemůžu tu bolest vystát
Jak se mi tohle mohlo stát
Dělal jsem svoje chyby
Neměl jsem kam běžet
Noc pokračuje
Jako když se ztrácím
Je mi špatně z tohohle života
Prostě chci křičet
Jak se mi tohle mohlo stát
Každý křičí
Snažím se udělat zvuk, ale nikdo mě neslyší
Sklouzávám z okraje
Visím na vlásku
Chci to začít znovu
Tak se snažím počkat na dobu, kdy na ničem nezáleželo
A neumím vysvětlit, co se stalo
A nemůžu vymazat věci, které jsem udělal
Ne, nemůžu
Jak se mi tohle mohlo stát
Dělal jsem svoje chyby
Neměl jsem kam běžet
Noc pokračuje
Jako když se ztrácím
Je mi špatně z tohohle života
Prostě chci křičet
Jak se mi tohle mohlo stát
Dělal jsem svoje chyby
Neměl jsem kam běžet
Noc pokračuje
Jako když se ztrácím
Je mi špatně z tohohle života
Prostě chci křičet
Jak se mi tohle mohlo stát

Simple plan-Shut up+překlad

27. května 2006 v 22:16 Texty
Shut Up!

So shut up shut up shut up
Don't wanna hear it
Get out get out get out
Get out of my way
Step up step up step up
You'll never stop me
Nothing you say today
Is gonna bring me down
There you go
You never ask why
It's all a big lie
Whatever you do
You think you're special
But I know and I know and I know
And we know
That you're not
You're always there to point out
My mistakes
And shove them in my face
It's like I'm the one you love to hate
But not today
So shut up shut up shut up
Don't wanna hear it
Get out get out get out
Get out of my way
Step up step up step up
Překlad-cz
Tak sklapni! sklapni! sklapni!
Nechci to slyšet
Vypadni! vypadni! vypadni!
Zmizni mi z cesty
Postav se! postav se! postav se mi do cesty
Nikdy mne nezastavíš
Nic co mi dnes říkáš
Mi neublíží
Jdeš tam
A nikdy se neptáš proč
Je to celé velká lež
Všechno co děláš
Myslíš si že jsi jedinečná
Ale já vím, vím
Vím a oba vím
Že nejsi
Jsi tam stále aby si zdůraznila
Moje chyby
A vrazila mi je rovnou do tváře
Je to jako kdyby jsem byl jediný
Koho miluješ až do nenávisti
Ale ne dnes
Tak sklapni! sklapni! sklapni!
Nechci to slyšet
Vypadni! vypadni! vypadni!
Zmizni mi z cesty
Postav se! postav se! postav se mi do cesty
Nikdy mne nezastavíš
Nic co mi dnes říkáš
Mi neublíží
Mi neublíží
Nikdy mi to neublíží
Neříkej mi kým by jsem měl být
A ani mi jen nezkoušej říkat
Co je pro mne dobré
Neříkej mi co by jsem měl dělat
Nechci tím marnit čas
Já se budu dívat jak pomalu mizíš
Tak sklapni! sklapni! sklapni!
Nechci to slyšet
Vypadni! vypadni! vypadni!
Zmizni mi z cesty
Postav se! postav se! postav se mi do cesty
Nikdy mne nezastavíš
Nic co mi dnes říkáš
Mi neublíží
Tak sklapni! sklapni! sklapni!
Nechci to slyšet
Vypadni! vypadni! vypadni!
Zmizni mi z cesty
Postav se! postav se! postav se mi do cesty
Nikdy mne nezastavíš
Nic co mi dnes říkáš
Mi neublíží
Ubližuješ mi
Sklapni! sklapni! sklapni!
Neublížíš mi
Sklapni! sklapni! sklapni!
Ubližuješ mi
Sklapni! sklapni! sklapni!
Neublížíš mi
Sklapni! sklapni! sklapni!
Sklapni! sklapni! sklapni!

Simple plan-Welcomw to my life+překlad

27. května 2006 v 22:11 Texty
Welcome to My life

Do you ever like breaking down?
Do you ever feel out of place?
Like somehow you just don't belong,
and no one understands you.
Do you ever wanna run away?
Do you lock yourself in your room?
With the radio on turned up so loud,
and no one hears you screaming.
Prechorus:F
No you don't know what its like
When nothing feels alright
You don't know what its like to be like me...
R: To be hurt, to feel lost, to be left out in the dark
To be kicked when you're down, to feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down, when no one's there to save you
No you don't know what its like
Welcome to my life
Verse: Do you wanna be somebody else?
Are you sick of being so left out?
Are you desperate to find something more,
before your life is over?
Are you stuck inside a world you hate?
Are you sick of everyone around?
With the big fake smiles and stupid lies,
While deep inside your bleeding
No you don't know what its like
When nothing feels alright
You don't know what its like to be like me...
R: To be hurt, to feel lost, to be left out in the dark
To be kicked when your down, to feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down, when no ones there to save you
No you don't know what its like
Welcome to my life..
No one ever liestraight to your face
And no one ever stabs you in the back
You might think I'm happy
But I'm not gonna be okay
Everybody always gave you what you wanted
You never had to work it was always there
You don't know what it's like what it's like..
Strum here
To be hurt, to feel lost, to be left out in the dark
To be kicked when you're down, to feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down, when no ones there to save you
No you don't know what its like, what its like
To be hurt, to feel lost, to be left out in the dark
To be kicked when you're down, to feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down, when no ones there to save you
No you don't know what its like
Welcome to my life
Welcome to my life
Welcome to my life..
Překlad-cz
Cítíte se někdy jako vlastní poruchy?
Byl si někdy úplně mimo?
Jako by si sem nepatřil a nikdo ti nerozuměl
Chtěli jste někdy utéct?
Zamkli jste se ve svém pokoji a s rádiem velice nahlas tak že vás nikdo neslyší jak křičíte
Neznáš to co tto je když se nic nezdá být v pořádku
Nevíte co jaký to je cítit sse jako já...
cítit se ztraceně
vyzdviženej z temnoty
nakopnutej když seš na dně
vy cítíte se jako vy byli komandováni být
na okraji vlastnění poruchy a ne něčí tam
zachránit vás ne vy neznáte co jeho jako
vítej v mém životě
Vy chcete být někdo jiný?
vy jste nemocní z pocitu tak vynechal?
vy jste zoufalí najít něco více předtím váš život je u konce?
Vy jste uváznutí uvnitř světa, který vy nenávidíte?
Vy jste nemocní z každého kolem? s velkými falešnými úsměvy a hloupými lžemi
Zatímco hluboce uvnitř vašeho krvácení
ne vy neznáte co jeho jako když nic cítí se v pořádku
ne vy neznáte co jeho jako já být zraněn k
cítit se ztraceně být vlevo ven v temnotě
být kopnut když vy jste dole
vy cítíte se jako vy byli komandováni být
na okraji vlastnění poruchy a ne něčí tam
zachránit vás ne vy neznáte co jeho jako
přivítání k mému životu
žádný někdy lhal rovný k vaší tváři
a ne jeden někdy bodl vás vzadu
Vy byste mohli myslet si, že já jsem šťastný, ale já nejsem gonna jsou v pořádku
každý vždy dal vám co vy jste chtěli
nikdy musel pracovat to bylo vždy tam
vy neznáte co jeho jako, co jeho jako
být raněný k pocitu prohrál být vlevo ven v temnotě
být kopnut když vaše dole vy cítíte se jako vy byli komandováni
být na okraji vlastnění poruchy a ne něčí tam zachránit vás
ne vy neznáte co jeho jako
být zraněn být ztracen být vlevo ven v temnotě
být kopnut když vy jste dole vy cítíte se jako vy byli komandováni
být na okraji vlastnění poruchy a ne něčí tam zachránit vás
ne vy neznáte co jeho jako přivítání k mému životu.
přivítání k mému přivítání života k mému životu
Nevím jestli je to správně přeložené,není to z mojí hlavy....

Simple plan.... biografie

27. května 2006 v 22:05 Simple Plan
Jméno: Chuck Comeau
Přezdívka:
Chuckles
Pozice: Bicí
Datum a místo narození: 17.září 1979 Montreal
Sourozenci: Bratr
Oblíbené kapely: Good Charlotte, Blink 182,Beach Boys,Guns and Roses, Sugar Ray k 182, Linkin Park, ys,
Jméno: David Phillipe Desrosiers
Přezdívka:
Ritalin
< b>Pozice: Bassista a doprovodný zpěv
Datum a místo narození: 29.srpna 1980 Sept-Iles
Sourozenci: Sestra
Oblíbené kapely: Papa Roach, Blink 182, Sum 41, Green Day, Stone Temple Pilots, Weezer, Jimmy Eat World, American Hi-fi, 22 Jacks, No Use For a Name, Face to Face, Foo Fighters, No Doubt
Jméno: Jeff Stinco
Přezdívka: Stincorama, Jefferino, Stinky, Bee Bop
Pozice: Kytarista
Datum a místo narození: 22.srpna 1978
Oblíbené kapely: Good Charlotte, Pink Floyd, U2, The Beatles, Jimmy Eat World, Guns and Roses, Def Leppard, Hendrix
Jméno: Pierre Bouvier
Přezdívka: Bully (rváč)
Pozice:
Zpěvák
Datum a místo narození: 9.května 1979 Montreal
Sourozenci: 2bratři
Oblíbené kapely: Good Charlotte, Blink 182, The Beach Boys, New Found Glory
Jméno: Sebastian Lefebvre
Přezdívka:
Seb
Pozice: Kytarista a doprovodný zpěv
Datum a místo narození: 5.června 1980 Montreal
Sourozenci: dvě sestry
Oblíbené kapely: Good Charlotte, Green Day, Incubus, Jimmy Eat World, Zebrahead

bla bla....bla

23. května 2006 v 22:14 Prosby a všeobecné kecy
NO většina lidí jak vidím hlasuje pro Th.... myslela jsem si to.... no tak tady aspoň něco... ze nějakou dobu....
Bohůžel nemám tolik času,takže nové články tady každý den nebudou... Bojuju totiž o známky... no.... a zas nic neumím....

Váš idol

21. května 2006 v 19:06 Ankety
Tak tohle je další anketa... jestli vám tam budou chybět odpovědi,tak napište.....doplním...:-DD

Biografie...Avril Lavigne

21. května 2006 v 15:23 Avril Lavigne
Jméno: AVRIL
Příjmení: LAVIGNE
Datum narození: 27.9. 1984
Místo narození: NAPANEE, ONTARIO,CANADA Znamení: VÁHY Diskografie: 2004 - Under My Skin 2002 - Let Go 2002 - Complicated(singl) 2002 - Sk8er Boi(singl) ŽIVOTOPIS: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears . Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.


Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.

Biografie.....Alyssa Milano

21. května 2006 v 15:16 Alyssa Milano
Alyssa Jayne Milano

Herečka

Datum narození:19.12.1972 Místo narození:Brooklyn, NY, USA
Znamení: Střelec
Životopis:Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.


Springfield....

21. května 2006 v 13:49 | http://simpsonovi.webz.cz/springfield.php |  Simpsonovi :-D

Springfield

Město Springfield je fiktivní, i když se hodně debatuje o tom jestli existuje. Je pravda, že Springfieldů v USA je přibližně 121, ale ani jeden není domovem Simpsonových. Město bylo založeno Jebediahem Springfieldem, první písemná zmínka je z roku 1796. Nynějším starostou je Joe Quimby. Město je tvořeno Západním Springfieldem, který je tvořen pohořím a ropnými doly, Východním Springfieldem, kde je mnoho supermarketů a samotným Springfieldem. Žije zde 65 500 lidí. Ve Springfieldu je mnoho zajímavých budov, například Muzeum mečounů, také je tu jaderná elektrárna Montgomeryho Burnse, ve které pracuje Homer Simpson.
Na této stránce http://simpsonovi.webz.cz/ je všechno o Simpsnech... tak se určitě podívejte..... Nechce se mi to celé kopírovat....a není to ani zákonné....