Srpen 2006

Mike Dirnt

30. srpna 2006 v 11:00 Green Day
Mike Dirnt
Celé jméno: Michael Ryan Pritchard
Narozen: 4. května 1972, Berkeley, Californie
Ženatý: s Anastasia (svatba 1996), ale už několik let jsou rozvedeni. Povídá se, že je zasnoubený se svou nynější holkou Sarah.
Děti: Estelle Desiree (duben 1997) s exmanželkou Anastasií
Rodina: Mike byl adoptovaný, protože jeho matka (závislá na heroinu) usoudila, že se o něj nemůže starat. Mikeovy adoptivní rodiče se rozvedli, když mu bylo 6. Vím, že Mike má nejméně jednu sestru (Myla), ale víc nevím...
Auto: BMW
Nástroje: baskytara, farfisa (něco jako klávesy), kytara, bubny a basebalová pálka
Další skupiny: Muke stále hraje v The Frustrators, a dál hrál s: Screeching Weasel, Crummy Musicians, and Squirtgun
Michael Ryan Pritchard, dneska známý jako Mike Dirnt se narodil
4. května 1972 do chudoby. Mikeova máma byla závislá na heroinu. Ještě když byl dítě, byl nabídnut k adopci. Během svého dětství střídal rodiny po chvilkách. Když bylo Mikeovi pouhých 6 let jeho adoptivní rodiče se rozešli. Mike zůstal s adoptivní matkou a starší sestrou. Mike potkal Billieho Joea v 5. třídě ve školním bufetu a od té doby jsou nejlepšími kamarády. Nakonec si Mike pronajmul byt v Billieho baráku a společně pracovali v restauraci, kde pracovala BJ máma. Oba, Billie i Mike, byli fascinováni punkrockovou muzikou a založili spolu skupinu Sweet Children. Na rozdíl od BJ měl Mike na střední škole dobré známky a má za sebou dokonce několik seminářů na společensko-vědní fakultě.

Mike se oženil se svou dlouholetou přítelkyni Anastasií v roce 1996 a jejich dcera Estelle Desiree se narodila v dubnu 1997. Mike svou dceru strašně miluje a jeho přezdívka pro ní je: "Hero". Dnes jsou Mike a Anastasia rozvedení, ale jsou stále velmi dobří přátelé. Mike nyní žije v Oakland, Californie.

Josh Harttnet...Filmografie

29. srpna 2006 v 20:56 Josh Hartnett
Josh Harttnet...Filmografie
2003 Wicker Park
2003 Detektivové z Hollywoodu/Hollywood Homicide/ - K. C. Calden
2002 Halloween: Resurrection - John Tate
2002 Shirtless: Hollywood's Sexiest Men (TV) - sám sebe
2002 The 74th Annual Academy Awards (TV) - sám sebe
2002 40 dnů a 40 nocí /40 Days and 40 Nights/ - Matt
2001 Černý jestřáb sestřelen /Black Hawk Down/ - seržant Matt Eversmann
2001 AFI's 100 Years, 100 Thrills: America's Most Heart-Pounding Movies (TV)
- sám sebe
2001 O /O/ - Hugo Goulding
2001 Pearl Harbor /Pearl Harbor/ - kapitán Danny Walker
2001 Taková rodinná romance /Town & Country/ - Tom Stoddard
2001 Do hola?/Blow Dry/ - Brian Allen
2001 Member - Gianni
2000 Nejpevnější pouto /Here on Earth/ - Jasper Arnold
1999 Smrt panen /The Virgin Suicides/ - Trip Fontaine
1998 Unmasking the Horror (video) - sám sebe
1998 Fakulta /The Faculty/ - Zeke
1998 Debutante - Bill
1998 Halloween H20 /Halloween H20: 20 Years Later/ - John Tate
1997 Cracker (TV seriál) - Michael Fitzgerald

Za plotem..o filmu

29. srpna 2006 v 20:31 | http://zaba15.blog.cz/0607/za-plotem
Za plotem
Motto: Ochutnejte dobrodružství...

Typ filmu: Animovaný Komedie
Rok výroby: 2006

Popis:Co film, to perla. Podobným skóre se může pochlubit málokteré filmové studio. Společnost DreamWorks Animation to oprávění má. Shrek, Příběh žraloka, Madagaskar. Ani po jejich dalším přírůstku, rodinné animované komedii Za plotem, by se na tomto odvážném označení nemuselo nic měnit.

Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Světácký mýval RJ jim ale vysvětlí, že svět za plotem je "bránou k lepšímu životu", kde podivné bytosti, zvané lidi, žijí, aby jedly, na rozdíl od zvířat, která jedí, aby přežila. Svět lidí je proto logicky k prasknutí nacpaný jídlem, které čeká jen na to, až ho po zimě vyhladovělá zvířátka ukořistí a zbaští. Želvák Verne, dosavadní šéf lesní tlupy, na charismatického mývala hodně žárlí a navíc má z neznámého světa za plotem strach. RJ je ale skvělý manipulátor (navíc s poměrně nekalými úmysly), a tak se gang lupičů ve složení - jedna hyperaktivní veverka, skunčí drsňačka, ježčí rodinka a dvě vačice - záhy začne pod jeho vedením vydávat za plot na výpravy za člověčími lahůdkami. Lidská civilizace ale dokáže být mnohem nebezpečnější, než by čekali. Zvlášť, když jde o její jídlo!

Fort minor...Biografie

29. srpna 2006 v 19:43 | http://dghms.blog.cz/rubriky/fort-minor |  Fort Minor
Fort Minor
Mike Shinoda své sólové hip-hopové album nevydá pod svým jménem, protože na něm spolupracuje více raperů.
Fort Minor je vlastně skupina raperů na čele s Mikem Shinodou. Fort (překlad: pevnost) má vojenský význam a Minor (překlad: molová stupnice) je v hudbě nižší, smutnější, temnejší tón, název je vlastně odzrcadlením hudby.
Zatím poznáme tyto členy Fort Minor: Common, Styles of Beyond, Black Thought, Kenna, John Legend, spoluproducent Jay-Z a na albumu spolupracoval i kytarista z Linkin Park, Brad Delson
Písničky na albumu budou obsahovat i ,neslušné výrazy' a proto se FM rozhodlo nahrát album ve dvou verzích a to: Dirty verze - s neslušnými výrazy, Clean verze - bez nich
Mike prý napsal a prakticky zahrál každou notu na tomto albumu. The Rising Tied spojuje živý sbor a "sláčikové nástroje", které upravil Mike s pomocí Davea Campbella. Tito dva spolupracovali spolu i na albumu Linkin Park - Meteora. S tímto albumem chce Fort Minor konkurovat jiným na MTV AWARDS! Album vyšlo v listopadu 05.

Něco málo o Joeym

29. srpna 2006 v 17:35 Přátelé
Joey Tribbiani

Joey byl jediným synem v Rodině tribbiánových. Měl totiž sedm sester. Měl Italské předky, ale Italsky se nikdy nenaučil.

Joey se pokouší stát se slavným hercem. Jeho největší rolí je role doktora Draeka Remoreye v seriálu Tak jde čas. Tento seriál mu dává určitou jistotu, ale nenaplňuje ho. Největší oporou ve filmu je jeho babička, která ho vždy podporuje. Joey je velký proutník. Má u žen velké kouzlo, které zaručuje větou " Tak jak to dééé". Nikdy s žádnou dívkou neměl dlouhodobý vztah postavený na lásce, kromě Rachel. Je trošku natvrdlý a hrozně jí. Ale je perfektním kamarádem všech Přátel.

Fakta:
Celé jméno: Joseph Francis Tribbiani
Rodiče: Otec - Joey st.(Robert Costanzo),Matka - Gloria(Brenda Vaccaro)
Sourozenci: sedm sester
Stav: svobodný
Záliby: Koukání na TV, jídlo, sex...

Něco málo o Rossovi

29. srpna 2006 v 17:17 | http://boorci.blog.cz/0604/postyvy-ross-geller |  Přátelé
Ross Geller

Ross Geller je nejslušnější člen party s největší smůlou. Trochu bezhlavě se vrhá do ženění, i když jednou za to nemohl. Jeho první žena začala být Lesba. V životě neměl moc velké štěstí na ženy, i když to nikdy nebyl beznadějný případ. Prostě a jednoduše smolař.Má velkou zálibu ve vědě. Paleontologie a přednášení o ní na univerzitě je jeho největší zálibou.
Fakta:
Celé jméno: Ross Geller
Rodiče: Otec - Jack(Elliot Gould), Matka - Judy(Christina Pickles)
Sourozenci: Monika(Courtney Cox)
Stav: Rozvedený 3x
Děti: Emma a Ben
Záliby: Věda...

Něco málo o Chandlerovi

29. srpna 2006 v 16:52 | http://boorci.blog.cz/0604/postavy-chandler-muriel-bing |  Přátelé
Chandler Muriel Bing

Jako desetiletý zažil těžkou ránu od svých rodičů. Na den Díkůvzdání oznámila matka, že se s jeho otcem rozvádí, protože jí podvádí s jejich komorníkem. Po tomto zážitku se do sebe uzavřel a jako obranu začal používat sarkastický vtip. Vysokou školu strávil s Rossem a jeho čističkou vzduchu. Jednou ho Ross pozval k sobě domů na den Díkůvzdání, kde se seznámil s Monikou, která byla značně obézní.
Chandler měl vždycky smůlu na ženské. Chodil asi jen se čtyřmi holkami. Nejhorší vztah zažil s Janice, s uječenou potrhlou holkou, která neumí nic jiného než říkat "ÁAch můůůůj Bóže". Aby se jí zbavil (už poněkolikáté) tak jí řekl, že se stěhuje do Jemenu. Jeho bílím andělem byla Monika, se kterou se sblížil na Rossově svatbě v Londýně. Po dlouhém vztahu se s ní oženil. Po zjištění, že nemohou mít děti adoptují dvojčata.


Fakta:
Celé jméno: Chandler Muriel Bing
Rodiče: Otec - Charles(Kathleen Turner), Matka - Nora Tyler(Morgan Fairchild)
Sourozenci: -
Stav: Ženatý s Monikou
Děti: Erika a Jack
Záliby: Vtípky a sledování Pobřežní hlídky.

Něco málo o Phoebe

29. srpna 2006 v 11:53 | http://boorci.blog.cz/0604/postyvy-phoebe-buffay |  Přátelé
Phoebe Buffay

Phoebe měla těžké dětství. Její vlastní matka se jí vzdala a nevlastní spáchala sebevraždu. To nechalo na Phoebe neblahé následky s náznakem vyšinutosti. Má sestru Ursulu s kterou se nestýká. Už jako malá se potloukala New Yourkem a živila se na ulici.
Dnes je Phoebe vegetariánka, která porodila svému nevlastnímu bratrovi Frankovi tři děti. Ráda věří v horoskopy a předpovědi kartářek. Momentálně je vdaná za Mika, s kterým ji náhodou seznámil Joey.
Fakta:
Celé jméno: Phoebe Buffay
Rodiče: Otec - Frank(Bob Balaban),Matka(vlastní) - Phoebe(Teri Garr)
Sourozenci: Ursula(Lisa Kudrow), Frank(Giovanni Ribisi)
Stav: podruhé vdaná za Mika(Paul Rudd) první manželství bylo s přistěhovalcem Duncanem(S. Zahn)
Děti: -
Záliby: Předpovídání budoucnosti atd.
Práce: Masérka na volné noze

Něco málo o Monice

29. srpna 2006 v 11:43 | http://boorci.blog.cz/0604/postavy-monica-geller |  Přátelé
Monica Geller

Monica je perfektní kuchařka, která je posedlá organizováním, uklízením a pořádkem. Když byla mladá tak byla strašně obézní, ale rozhovor mezi Rossem a Chandlerem, který neměla slyšet jí donutil radikálně zhubnout. Monica je "vůdce" a tahoun party. Neměla moc štěstí na vztahy, mezi které patřil Pete Becker, který zkazil vztah sportem jména Boj bez hranic. Její životní láskou je Chandler, s kterým se "spustila" v Londýně. Po dlouhém vztahu se vzali a adoptovali dvě děti.
Fakta:
Rodiče: Otec - Jack(Elliot Gould), Matka - Judy(Christina Pickles)
Sourozenci: Ross(David Schwimmer)
Stav: Vdaná za Chandlera
Děti: Erika a Jack
Záliby: Uklízení, organizování a vaření

Něco málo o Reachel

29. srpna 2006 v 11:34 | http://boorci.blog.cz/0604/postavy-rachel-green |  Přátelé
Rachel Green

Do Přátel se Rachel dostane po útěku ze svatby, kde si nevezme zubaře Barryho. Začíná jako rozmazlená holčička svého papínka, která bez kreditních karet neudělá ani krok. Postupem času se začíná za podpory všech přátel stavět na vlastní nohy a sežene si práci v kavárně Central Park až se postupně dostala přes obchodní dům Bluming's dale k Ralphu Laurenovi.
Rachel je krásná a nemá nouzi o nepřízeň mužů, ale žádný vztah nebyl tak dlouhý a jiskřivý jako s Rossem, s kterým má i holčičku Emmu. S Rossem se v opilosti v Las Vegas vdala.

Fakta:
Celé jméno: Rachel Karen Green
Rodiče: Otec - Leonard(Ron Leibman),Matka - Sandra(Mario Thomas)
Sourozenci: Amy(Christina Applegate), Jill(Reese Whiterspoon)
Stav: Rozvedená(Svatba s Rossem)
Děti: Emma
Záliby: Čtení módních časopisů.

Soutěž...

28. srpna 2006 v 20:20 Prosby a všeobecné kecy
Ahoj lidičky...
jen vám chci říct,že jsem se přihlásila do soutěže o nej blog... pokud se vám můj blog líbí,tak mi dejte hlas...

Metallica...Biografie

24. srpna 2006 v 22:36 | http://metallica.blog.cz/0510/historie-v-datech#komentar-24 |  Metallica
Metallica
1980/1982:
Lars Ulrich hledá tři členy pro založení kapely. Ozve se mu James Hetfield ale se sklamáním zase od Larse odešel. O dva roky později dostal Lars nabídku natočit píseň pro album kompilací s názvem Metal Massacre kde jim na kytaru hraje Lloyd Grant (jenom na záskok potom odejde). Lars opět kontaktoval Jamese a spolu s baskytaristou Ronem McGovneyem založili skupinu Metallica. Lars prý název Metallica převzal z jednoho rockového magazínu. V dubnu roku 1982 se k nim přidal kytarista Dave Mustaine. Po pár koncertech začaly být Ulrich a Hetfield s vystupováním McGovneyem nespokojeni a když se setkali s Cliffem Butonem tak odešel.
1983/1987:
Odchází kytarista Dave Mustain do kapely Magadeth. Metallica ho nahradila famózním
Kirkem Hammettem z kapely Exodus. Kapela vydává svoje první debutové album ,,Kill ´Em All" no klasická trash-metalová pecka! Rok na to album ,,Ride The Lightning". Master Of Puppets (1985) je to asi nejpovedenější album kapely. Bohužel poslední album pro Cliffa Burtona který se nešťastnou náhodou v roce 1986 zabil při nehodě autobusu, když jela kapela s turné. Vypadalo to na rozpadnutí kapely ale nakonec se kapela vzchopila a ulovila basáka Jasona Newsteda. Když se ho kapela zeptala v jedné restauraci (nebo hospodě to nevim) jestli by jim nechtěl dělat basáka, místo odpovědi Jason zařval na celou restauraci.

1988/1995:
Kapela vydává album ,,…And Justice For All (1988)" které bylo nominováno na cenu Grammy ale bohužel neobstálo. Po tomto albu kapela natočila první videoklip na píseň ,,One". V roce 1991 vydává kapela album ,,Metallica" které se hodně proslavilo. Proto bylo uděláno přes 10 Miliónů kopií. Písně jsou kratší a lehčeji řazené. Bylo také natočeno hodně klipů na písně s tohoto alba: Enter Sadman, Sad But True, The Unforgiven, Wherever I May Roam a Nothing Else Matters.
1996/1999:
V roce 1996 vydává skupina album s názvem ,,Load". Kapela vyráží na celosvětové turné a zastaví i v Praze. V roce 1997 vydává kapela album Reload které připomíná a dokonce i mělo vyjít s albem Load jako 2 CD. V roce 1998 se kapela vydává opět na koncertní turné na kterém vydělává rekordních 24, 7. Miliónů dolarů. Téhoš roku vydává skupina album Garage Inc. Které obsahuje 2 CD - 1. staré nahrávky s 80. let od jiných skupin Meetallica si je trochu upravila no a 2. vlastně totéž. A rok na to vydává skupina ,,S & M" také obsahuje 2 CD je to z živého koncertu na kterém hraje Metallica se symfonickým orchestrem ze San Franciska.
2000/2003:
Kvůli neshodami s Jamesem odchází baskytarista Jason Newsted prý také kvůli zničenému organismu jak sám říká ve filmu Some Kind Of Monster a zaujímá místo v garážové skupině Echobrain s které potom také odejde, dnes hraje ve skupinou Voivod. Nastává težšké a zoufalé období skupiny. James Hetfield odchází na léčení proti alkoholu. V roce 2003 nahrává skupina album St. Anger na kterém jím basuje Bob Rock (producent na albech: Metallica, Load, Reload, Garage Inc. a St. Anger). Kapela přibírá baskytaristu Roberta Trujilla který basoval Ozzy Ozbournovi.
2004/2006:

Kapela vyráží na turné s názvem ,,Madly in anger with the world tour". V roce 2005 dělá Metallica předskupinu světové skupině ,,Rolling Stones" na dvou koncertech. Na konci roku 2005 se všichni členové sešli ve studiu a dali dohromady věci které se mají oběvit na novém albu a potom si dávají přestávku přes Vánoční prázdniny aby se venovali také svým rodinám. V roce 2006 se Metallica zůčastní na největším hudebním festivale v Jižní Africe který se jmenuje ,,Coca-Cola Colab Festival". V březnu roku 2006 vyráží kapela na turné s názvem "Escape From The Studio 2006", které už jednou podnikla a to v roce 1995. Při tomto turné se zastaví i na hodně velkých festicalech jako: Rock Am Ring (už po třetí) nebo Nova Rock, kde se schází přes 100 000 lidí. Jelikož je tento rok výročí 20 let od vydání alba "Master Of Puppets", tak si kapela od června na setlisty přidala všechny písně z alba "Master Of Puppets" popořadě za sebou, včetně písně "Orion", kterou do té doby nikdy celou nezahrála. Od 6.6.2006 kdy se uskutečnil koncert v Berlíně, kapela přidala na své setlisty také novou píseň, která se má příští rok oběvit na novém albu. Po novém albu má být dokonce i turné, takže doufejme že kapela zavítá opět do Prahy! :-)

Aktuální sestava Metallicy je taková:

James Hetfield (od roku 1981 zakladatel skupiny) - zpěv, kytara
Lars Ulrich (od roku 1981 zakladatel skupiny) - bicí
Kirk Hammett (od roku 1982/83) - kytara
Rob Trujillo (od roku 2003) - basa


Rihana... Biografie

24. srpna 2006 v 17:56 Rihana
Rihana
Rihanna, celým jménem Rihanna Robyn Fenty -hvězda R´n´B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Nejdříve pracovala jako modelka vyhrávala různé soutěže krásy, ale chtěla taky dokázat že umí i něco jiného než se předvádět na molu a tak zkusila hudební scénu.
Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.
Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi, v New Yorku.
Rogers byl velmi překvapen jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.
Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon the replay,které pak všechny poslal
do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia
celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.
Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé
a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip hopu a soulu.
Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na #15 v Kanadě. Zrodila se nová R´n´B Star.
V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.
Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)
Oblíbené zpěvačky : Alicia Keys, Beyoncé a Maria Carey
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

Letní Láska

21. srpna 2006 v 23:17 Ankety
Všude se o ní teď o prázdninách mluví
Co vám přesně tohle témá říká??? Je to jen obyčejná láska,ze které lidi nadělají nebo v ní také věříte??? Hlasujte v téhle anketě... zajímaly by mě vaše názory...příběhy atd.... pokud vám tady bude nějaká odpověď chybět,tak stačí napsat do komentářů nebo tam můžete napsat svůj příběh... jsem už moc zvědavá... :o)

Přátelé... internetová stránka

21. srpna 2006 v 22:49 Přátelé
Tak pokud hledáte nějaké informace o seriálu Přátelé,tak nevím na co čekáte,ale hned přecvakněte na tuhle stránku... je na ni úplně všechno... od fotek až po podrobné popsání jednotlivých epizod...
Prostě vše.... :o)

Míša a Katka

7. srpna 2006 v 16:09 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
tak tady máme další spřátelený blog..... je to od Míši a Katky.... určitě tam najdete spoustu zajímavých věciček.... stačí juknout..... :-)

Pink-Who knew?+překlad

5. srpna 2006 v 19:42 Texty
Who knew?
You took my hand
You showed me how
You promised me you'd be around
Uh huh
That's right
I took your words
And I believed
In everything
You said to me
Yeah huh
That's right

If someone said three years from now
You'd be long gone
I'd stand up and punch them up
Cause they're all wrong
I know better
Cause you said forever
And ever
Who knew

Remember when we were such fools
And so convinced and just too cool
Oh no
No no
I wish I could touch you again
I wish I could still call you friend
I'd give anything

When someone said count your blessings now
For they're long gone
I guess I just didn't know how
I was all wrong
They knew better
Still you said forever
And ever
Who knew

Yeah yeah
I'll keep you locked in my head
Until we meet again
Until we
Until we meet again
And I won't forget you my friend
What happened

If someone said three years from now
You'd be long gone
I'd stand up and punch them out
Cause they're all wrong and
That last kiss
I'll cherish
Until we meet again
And time makes
It harder
I wish I could remember
But I keep
Your memory
You visit me in my sleep
My darling
Who knew
My darling
My darling
Who knew
My darling
I miss you
My darling
Who knew
Who knew
Překlad:
Chytil si mě za ruku
Ukázal si mi jak
Slíbil si mi,že budeš nablízku
Ah huh je to tak

Vzala jsem tvoje slova
A uvěřila
Všemu co jsi mi řekl
Yeah huh je to tak

Kdyby mi předtím někdo řekl,že za tři roky
Už budeš dávno pryč
Vstala bych a jednu mu vrazila
Protože se úplně mýlí
Já to vím lépe
Protože jsi řekl navždy
A stále
Kdo to věděl

Pamatuješ,když jsme byli jako blázni
A tak přesvědčení a právě tak chladnokrevní
Oh ne ne ne

Přeji si se tě znovu dotknout
Přeji si tě stále nazývat přítelem
Dala bych cokoliv

Když někdo řekne,spočítej svoje požehnání
Dřív než budou dávno pryč
Jen hádám,nevím jak
Úplně jsem se mýlila
Oni to věděli lépe
Ale i tak si řekl navždy
A stále
Kdo to věděl

Yeah yeah

Zůstal si v mojí hlavě
Než se znovu potkáme
Než se,než se znovu potkáme
A nechci zapomenout,příteli můj
Co se stalo

Kdyby mi předtím někdo řekl,že za tři roky
Už budeš dávno pryč
Vstala bych a jednu mu vrazila
Protože se úplně mýlí
Ten poslední polibek přechovávám v srdci
Než se znovu potkáme
Čas to dělá těžší
Přeji si pamatovat
Ale udržuji si tě v paměti
Navštěvuješ mě ve spánku
Můj drahý kdo to věděl

Můj drahý,můj drahý,kdo to věděl
Můj drahý,ztratila jsem tě
Můj drahý,kdo to věděl

Kdo to věděl

Rihana-Unfaithful+překlad

5. srpna 2006 v 19:38 Texty

Unfaithful

Story of my life
Searching for the right
But it keeps avoiding me
Sorrow in my soul
cause it seems that wrong
really loves my company

Hes more than a man
and this is more than love
the reason that this sky is blue
the clouds are rolling in
because I'm gone again
and to him I just can't be true

and I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

I feel it in the air
as I'm doing my hair
preparing for another day
A kiss up on my cheek
He's here reluctantly
as if I'm gonna be out late
I say I won't be long
Just hanging with the girls
A liar didn't have to tell
Because we both know
where I'm about to go
and we know it very well

cause I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

His trust
I might as well take a gun and put it to his head
Get it over with
I don't wanna do this
Anymore (anymore)

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer (a murderer)

No no no no

Yeah yeah yeah

Překlad:
Celý svůj život
hledám správnou cestu,
ale nějak ji stále nemůžu najít.
V duši mám trápení,
protože stále dělám jen
špatná rozhodnutí.

On je víc než muž
a toto je víc než láska.
On je důvod,
proč je obloha tak modrá,
ale stahují se na ní mračna,
protože jsem mu znovu
byla nevěrná.

A já vím,že ví,že jsem nevěrná
A vevnitř ho zabíjí
vědomí,že jsem štastná s nějakým jiným mužem.
Vidím,jak umírá.

Už mu víc nechci ubližovat.
Nechcem být důvodem kvůli kterému
Vždy,když odcházím,
vidím,jak umírá kousek z něho.
Už ho nechcem zranovat,
připravovat o život.
Nechcem být…
vrahem.

Cítím to ve vzduchu,
už když si dělám vlasy
a připravuji se na další rande.
Políbí mě na tvář,
opatrně se mě zeptá,
zda se vrátím pozdě.
A já odpovídám,
že se nezdržím dlouho.
Prostě si vyrazím s kámoškami.
Lež,kterou jsem si mohla odpustit,
protože oba víme,
kam se právě chystám
a víme to velmi dobře.

Už mu nechci ubližovat…

Naše láska,jeho důvěra,
to už rovnou můžu vzít zbran a přiložit mu
ji k hlavě.
Ukončit to.
Už v tom nechci pokračovat,nechci ho trápit

Ne,ne,ne

Texty-stránky

5. srpna 2006 v 19:26 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
tak tady se stačí řídit abecedou...... najděte svého interpreta a ....... no co vám mám říkat.... prostě tam jděte a sami uvidíte.... ale asi tam nejsou české překlady.... ale jinak fakt good....