Únor 2007

Linkin Park jedou do Prahy!!!!

24. února 2007 v 11:31 | http://www.t-music.cz/cs/news/music/3748.shtml
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Linkin Park jedou do Prahy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tady je o tom pár slov... co jsem našla na www.t-music.cz a také v MF Dnes... Tak co.... kolůik vás tam jde se mnou????
Linkin Park finišují s novým albem, které vyjde zřejmě v dubnu. Poté se kalifornští rockeři vydají na evropské turné, které je 12. června zavede do Prahy.
Koncert v Sazka Areně se uskuteční ke konci evropské šňůry, která odstartuje 24. května v dánské metropoli Kodani a skončí 16. června vystoupením na festivalu v rakouském Nickersdorfu.
Pražskou předkapelou bude formace Thirty Seconds To Mars, v níž působí herec Jared Leto.
"Lístky na koncert půjdou do prodeje 30. března. Ke stání budou stát 895 až 1 200 korun, k sezení od tisícovky do 1 595 korun," uvedl Petr Novák z promotérské agentury Interkoncerts.
Na novém, zatím nepojmenovaném albu (podle časopisu Kerrang! by mohlo nést název Trials and Tribulations) Linkin Park spolupracují s uznávaným producentem Rickem Rubinem. První singl by se měl dostat do rádií v březnu.
Kapela má před sebou těžký úkol navázat na předchozí úspěšné nahrávky, ať už šlo o Collision Course, album z roku 2004, na němž se podílel rapper Jay-Z, nebo multiplatinovou desku Meteora (2003).
V rámci turné k tomuto albu se Linkin Park poprvé ukázali v Praze, kdy nadchli vyprodanou T‑Mobile Arenu. "I v dramatických zlomech byli zruční: z cajdáku náhle vystříkl proud agresivity, která se vybila, a muzika se zhoupla do klidné polohy," hodnotil koncert kritik Vladimír Vlasák.
Linkin Park se zformovali ve druhé polovině 90. let a debutovali v roce 2000 albem Hybrid Theory, jehož se po světě prodalo přes 20 milionů kusů. Za hit Crawling si tehdy vysloužili první cenu Grammy, druhá přišla o čtyři roky díky mash-upu Numb/Encore z desky Collision Course.
Nejznámějšími postavami ze současné šestičlenné postavy jsou Chester Bennington (zpěv) a Mike Shinoda (zpěv, kytara, klávesy), který loni pod hlavičkou Fort Minor vydal sólovou desku.
Právě Shinoda má společně s Rubinem hlavní dohled nad vznikajícím albem. "Rick produkoval vše od Run DMC přes System Of A Down až po Johnnyho Cashe. A náš styl je směsí toho všeho. Takže kdo jiný by novou desku měl podukovat?" vysvětluje volbu producenta.
Každopádně se vydání třetí řadové desky Linkin Park neustále protahuje; podle původních plánů měla vyjít už loni v létě. Důvodem odkladů byla podle všeho autorská potence.
"Když přicházejí nápady, nechcete, aby to to přestalo. Máme přes sto různých mixů nových písniček, z nichž vybíráme," nechal se loni v září slyšet Shinoda. Do konce roku kapela výběr zúžila na osmnáct skladeb.
Editor: iDNES.cz, Marek Dvořáček

Avril......přeměna

3. února 2007 v 16:49 | http://andvejka.blog.cz/ |  Avril Lavigne
Avril a její přeměna
Americká média vyčítají kanadské zpěvačce Avril Lavigne (21), že ztratila svou image divoké punkové princezny
Kanadská zpěvačka, která si v červenci vzala rockera Derica Whibleyho (26), si z toho ale vůbec nic nedělá.
"Když jsem chodila na střední školu, tak jsem s klukama hrála hokej, kouřila a opíjela se. Tohle období je už ale za mnou. Rostu a myslím, že jsem zmoudřela," vysvětlila svou proměnu čerstvě provdaná Avril.

Nicota

2. února 2007 v 15:04 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
Další stránka Martinky..... http://nicota.blog.cz/
Je zaměřená na..... no vlastně skoro na vše.... Je tam něco o Gothice, Emo, různé básničky a tak.... Je prostě super... a pracuje na ni několik dalších holek,které bohůžel neznám.... Ale určitě se koukněte!!!

Naše třídní stránka

2. února 2007 v 15:00 Spřátelené a oblíbené blogy a zajímavé stránky:o)
Naše třídní stránka: http://dementi-for-ever.blog.cz/
Podívejte se tam, pokud chcete vidět odkud pocházím..... Na téhle stránce pracuje Martinka, Eliška a Domča.... myslím,že jim máme za co vděčit... Je fakt super!!!!!¨
Ale jinak nejsme takoví dementi... :o) jsem skoro normální....

Linkin park....videoklipy

2. února 2007 v 14:54 Linkin Park
Super klipy super skupiny..... Linkin Park.....
Crawling
In the end:
Papercut:
One step closer:
Points of authority:
Somewhere I belong:
Breaking the habit:
From the inside:
Numb:
Numb/Encore:
What I've Done