Květen 2007

Johny Depp...zajímavosti

25. května 2007 v 22:30 | Adi |  Johny Depp
-řezáním do rukou si datuje důležité životní události
-sbírá brouky,vzácné tisky a historické zbraně
-vzdal se role v Interview s upírem,Legendě o vášni a Nebezpečné rychlosti
-nedokončil střední školu
-pro svou prudkou povahu skončil několikrát ve vězení
-rád tluče novináře-nemají být vlezlí:-)
-má panickou hrůzu z klaunů
-jednou z nouze ukradl peníze herci Nicolasi Cageovi
-nedávno si splnil svůj sen a koupil poblíž Floridy malý ostrov:-)
-v roce 1994 byl v New Yorku zatčen za zničení hotelového pokoje
-když chodil s Winonou Rider,měl na paži vytetováno Winona Forever (Winona navždy),po rozchodu si nechal část textu odstranit,takže mu tam zůstalo Wino Forever (Opilec navždy)
-Hral ve skupině nazývané "The Kids"
-19.listopadu 1999 přijal hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu
-je z části Navajský indián
-zbožňuje,když se může koukat na animované filmy se svoji dcerou.Například na Shreka nabo Hladá se Nemo
-prodávali inkoustové bombičky po telefonu
-v 15 utekl z domova
-rád dělá vtípky
-chce mít 100 dětí:-)

Simpsonovi...jaký byl jejich vývoj???

25. května 2007 v 22:20 Simpsonovi :-D
A Homer.... toho jsem bohůžel nenašla....ale i tak..... docela super obrázky, že???

Blue...videoklipy

20. května 2007 v 15:12 | Adi |  Blue
Breathe Easy
U Make Me Wanna
Bubblin
Fly By
One Love
All Rise
Best In Me
Curtains Falls
A Chi Mi Dice
Blue feat. Elton John - Sorry Seems To Be The Hardest Word

Karlík a továrna na čokoládu

20. května 2007 v 15:11 | Adi |  *Filmy a seriály...*

Karlík a továrna na čokoládu

Karlík a továrna na čokoláduPodivín Willy Wonka je proslulý svou továrnou na výrobu čokolády, kterou zásobuje celý svět. V továrně však již dlouho nikdo nebyl, ani nikdo neví, co se tam vlastně odehrává.
Karlík a továrna na čokoláduPřed lety totiž několik lidí ukradlo jeho tajné recepty, což Wonku namíchlo natolik, že vyhodil všechny zaměstnance a továrnu zavřel. Později jí opět spustil, ale již bez zaměstnanců. Tedy jen zdánlivě. Na své cestě do hlubin tropického pralesa se setkal s domorodým kmenem Umpa Lumpa, se kterým se dohodl, že se všichni Umpa Lumpové odstěhují do jeho továrny a tam budou pracovat i bydlet.
Karlík a továrna na čokoláduKdyž byla továrna zase v plném provozu, vyhlásil Wonka zvláštní soutěž pro děti. Pět šťastných mohlo v čokoládě najít zlatou vstupenku, která umožňovala ztrávit celý den ve Wonkově továrně. Jedním z nich je i hlavní postava filmu - Karlík. Karlík je z chudé rodiny a čokoládu si může dovolit jen velmi zřídka. Bydlí s rodiči a prarodiči v polorozpadlém domečku, který je ve filmu udělán naprosto úžasně. Řekl bych, že je to stěžený objekt první poloviny filmu.
Karlík a továrna na čokoláduKromě Karlíka jsou ostatní děti, které vyhrály, nevychovaní spratci. Wonka je za to také po zásluze odmění. Nikdo z nich nedopadne dobře. Wonka má totiž velmi zvláštní způsoby a smysl pro humor. Čokoládová pohádka se může snadno změnit v čokoládové peklo.
Karlík a továrna na čokoláduI když se film může na první pohled zdát, jako jedna velká počítačová animace, opak je pravdou. Celá Wonkova továrna byla vytvořena reálně bez počítačových triků a to včetně scén s veverkama, které prý byly pro ten účel speciálně vycvičeny. Johnyho Deppa jsem hledal celý film - marně. S Wonkovou maskou prostě nebyl k poznání. Co mě moc nebavilo, byly tanečně-hudební scény Umpa Lumpů. To ovšem souvisí s mojí nenávistí k muzikálům, takže se vám třeba líbit budou. Jinak je to moc fajn film - zajímavý, netradiční, doporučuji.
Můj názor: Je to docela pěkná pohádka, která má ale jednu velkou vadu a to...Pokud jsou ve filmech nebo pohádkách nějaké zlé či nehodné děti apod. něco se jim vždy stane...A mělo by to být 3x a dost... tady jsou nehodné děti 4.. ze začátku je film hezký, ale proto se časem stane nudným... Určitě se na něj podívejte, protože jedna z věcí co mě na tomto filmu zaujalo je skvělá herecká schopnost Johnyho Deppa, kterého vážně změnili k nepoznání, a také skvělá nápaditost...

Avril Lavigne...videoklipy

20. května 2007 v 15:10 | Adi |  Avril Lavigne
Complicated
My Happy Ending
Nobady's Home
Don't Tell Me
He Wasn't
Sk8er Boi
I¨m With You
Losing Grip
Girlfriend

Sandra Bullock....biografie

20. května 2007 v 15:09 | Adi |  Sandra Bullock
Datum narození:26.07.1964
Místo narození:Arlington, Virginia, USA
Znamení: Lev
něco o ní:Sandra Bullock je starší dcerou učitele zpěvu Jahna a operní zpěvačky původem z Německa Helgy. Vyrůstala střídavě v Německu a USA se svými rodiči a svou o tři roky mladší sestrou Gesine. Již od dětství se předváděla v dětském sboru, jehož produkci měla na starosti její matka. Když byla ještě teenager, její rodina se přestěhovala zpátky do Washingtonu. Začala studovat střední školu Washington-Lee v Arlingtonu ve Virginii. Po absolvování v roce 1982, začala studovat herectví na East Carolina University v Severní Karolíně. Po úspěšném absolvování se přestěhovala do New Yorku, kde začala svou hereckou kariéru. Zde si zahrála v mnoha divadelních představeních. Její nejúspěšnější role byla pro nekomerční produkci "No Time Flat", za zpodobení jižní krásky získala pochvalnou kritiku. Po tomto úspěchu dostala malou roli v televizi ve filmu "Bionic Showdown: The Six Million Dollar Man and the Bionic Woman" (1989) a poté co se přesunula do Los Angeles, získala roli v nepříliš úspěšné televizní verzi "Working Girl".

I po tomto neúspěchu se stále držela v herecké branži, což ji přineslo první filmovou roli v "Love Potion No. 9" (1992). Následující rok se objevila v "The Thing Called Love" a v akčním trháku Sylvestera Stalloneho "Demolition Man". Ačkoli její role byla v podstatě skromná získal pozornost filmového producenta Joela Silverse, který ji doporučil režisérovi Janu de Bont.

De Bont zrovna obsazoval role pro nadcházející akční film s autobusem, který veze bombu, Sandra Bullock se mu zalíbila a rozhodl se ji vybrat pro roli Aniie. V obsazení do role Sandry naproti Keanu Reevesovi, se de Bond potýkal s velkým odporem od vedoucích pracovníků filmového studia, kteří si raději přáli nějakou baculatou blondýnku na tuto roli. Režisér vytrval a v roce 1994 ji obsadil do role ve filmu Nebezpečná Rychlost "Speed", jeden z nejúspěšnějších filmů, který doposud natočila. Film popohnal hereččinu slávu více nežli sama osobně očekávala a otevřel jí dveře k dalším významným rolím. Nejprve v hlavní roli ve filmu Síť "The Net", po dokončení filmu se svěřila, že si zamilovala Internet a elektronickou poštu.

Díky dveřím otevřeným dokořán si Sandra v roce 1996 vydělala 6 milionů dolarů. Poprvé na sebe upozornila v romantické komedii "While You Were Sleeping". Film byl kritikou a komerčně úspěšný, herečka pokračovala v rostoucí kariéře ve filmové adaptaci Johna Grishamse "A Time to Kill", kde si zahrála po boku Ashley Judd a Matthew McConaughey. Úspěch v tomto filmu byl poslední, který si mohla na chvíli užít, poté co prudce klesla ve filmech jako "In Love and War" (1996), "Two If By Sea" (1996) a možná taky "Speed 2: Cruise Control" (1997), které byly zklamáním.

Naštěstí pro Sandru se zdálo, že její diváci jí to prominuli a zapomenuli a ona se mohla mírně odrazit v následujících letech ve filmu "Hope Floats" (1998), který také náhodou byl první projekt její produkční společnosti Fortis Films, kterou založila. Ve stejný rok si také zahrála v další romantické komedii "Practical Magic", spolu s Nicole Kidman. Film jí poskytnul další skromný úspěch, jenž ji opět dostal na sedlo a proto Sandra pokračovala v další romantické komedii po boku Bena Afflecka v "Forces of Nature" (1999). Třebaže se film projevil kritikou i komerčně neúspěšný, Sandra získala zpět svou popularitu s mnoha projekty v roce 2000, včetně komedie "Gun Shy" a "28 Days", v komedii na sebe upozornila jako novinová redaktorka.

Následující role v "Miss Congeniality" (2000), jako agentku FBI ji donutili v rámci špionáže účastnit se soutěže Miss U.S.A. Hezká agentka se jí teda zůčastnila, proto aby zabránila bombovému útoku. O dva roky později se objevila v thrilleru "Murder By Numbers" a v dramatu "Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood" (2002).

Sandra Bullock se 16.7.2005 provdala za hvězdu televizní reality show Jesse Jamese. Svatba se konala na kalifornském ranči u Santa Barbary.

Lindsay Lohan....Biografie

20. května 2007 v 15:08
Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: Rak
Životopis:Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.
Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

P.O.D....videoklipy

20. května 2007 v 15:07 | Adi |  P.O.D.
Goodbye For Now
Going In Blind
Satellite
Alive
Boom
Sleeping Awake
Will You
Change the World
Southtown
Youth of the Nation

P.O.D.....biografie

20. května 2007 v 15:06 P.O.D.
P.O.D.
Dříve než založili P.O.D, hráli chlapci - zpěvák Sonny, basista Traa,
kytarista Marcos(nyní Jason Truby) a bubeník Wuv - muziku jako Green Day,
Kid Rock nebo the The Mighty Mighty Bosstones.
Jako P.O.D. absolvovali turné "Anti Pop" se skupinou Primus.
Jedna z jejich písní "Whatever it Takes" je na soundtracku
Any Given Sunday a klipy na songy Southtown, Alive, Youth Of the Nations,
Satellite, Will You jste mohli vidět v hlavní rotaci na MTV a ostatních
hudebních kanálech.
Hrajeme už šest let a dostali jsem se na určitou úrověň, říká Wuv.
Při hraní si užijeme hodně srandy. Můžeme hrát hudbu, která se nám líbí
a to je nejlepší - zařádit si, zbavit se agrese. Ale když píšeme naše
písničky není to agrese, kterou chceme předat světu, ale láska, kterou
chceme ukázat.
Čtenáři časopisu HM zahrnuli P.O.D v hlasování na konci rok mnoha cenami,
včetně za nejlepší koncert, desku, obal desky za rok 1999, stejně jako za
nejlepší koncertní skupinu 90 let. Jejich show je vždy dynamická a divoká.
Wuv vysvětluje: Chceme lidem zpívat nové písničky. Agrese, kterou slyšíte
v naší hudbě je vášeň pro našeho Boha. Je to více vášeň než agrese - to je
rozdíl.
Někteří obchodníci měli problém se surrealistickým výjevem použitým na
obalu alba Fundamental elements of Southtown. Ten obrázek znázorňuje
člověka v tomhle světě jak hoří pro Ježíše - říká Wuv. Ale křesťanští
prodejci říkají - ne nemůžeme prodávat tohle album. Je na něm cigareta,
to na obalu mít nemůžeme. Skupina připustila oprávněnosti výtek a
křesťanští obchodníci prosadili upravenou verzi obalu. Tak jo jestli
to co je nutný k tomu, aby nějaká máma nebo babička mohla jejich dítěti
koupit tuhle desku tak to uděláme - říká Wuv.
Stejně tak i výjev na nejnovějším albu Payable On Death se většině
křesťanských prodejců nelíbil a neprodávali ho.
Na basu hraje černoch, bubeník je míšenec a Sonnyho předci jsou z Itálie,
Havaje a kdoví odkud ještě - říká Wuv. Můžeme hrát cokoliv, ať už rap,
hardcore nebo reggae. Nikdy jsme nepotřebovali žádnou škatulku, jestli
se nám nějaká hudba líbí necháme se jí ovlivnit.
Všichni čtyři členové kapely vyrostli na jihu San Diega, jak naznačuje
název alba Fundamental elements of Southtown. Na území poblíž mexických
hranic, kde se míchá americká městská a mexická kultura a kde šarvátky
a chudoba jsou každodenní realitou.
Wuvův příběh odráží drsnou realitu vyrůstání na tomto místě. Moje
máma mě měla v 15 letech, vzpomíná, mýho tátu vyhodili ze školy,
když byl v 9 třídě a nikdy ji nedokončil. Byli dost hodný, když mě vychovali.
Viděl jsem, jaký to pro ně bylo těžký a když mi bylo 9 nebo 10, moje
rodina se rozdělila. Můj táta skončil na ulici, asi půl roku žil
v chatrči, která vypadala jako garáž.
Wuvův táta, který měl sklony k záchvatům násilí, potkal Boha na jednom
pouličním křesťanském koncertu. Právě tehdy, kdy se život celé rodiny
začal měnit. Začalo to vlastně v kostele, říká Wuv, byla to úplná změna,
a stala se proto, že dal svůj život Bohu. Když jsem byl malej udělalo
to na mě velkej dojem. Spojilo to rodiče dohromady a já jsem začal mít
svého tátu rád. Je to můj nejlepší kámoš říká Wuv.
Když přišel čas dát dohromady kapelu, jak říká Wuv, nebylo pochyb, že
by měla hrát hudbu inspirovanou Kristem, přestože, jak tvrdí, neměl ani
on, ani zbytek skupiny, téměř žádné povědomí o křesťanském hudebním
světě. Název skupiny přišel od Wuvovy dívky, nyní manželky - Pracovala
v bance a řekla: Proč se nenazvete Payable On Deat? Je to termín z
bankovnictví - označuje dokument, kterej přisuzuje vše co po někom zbylo
někomu jinýmu, něco jako závěť. Řekli jsme, Jo to je jako to co Ježíš
udělal s našema hříchama. Usoudili jsme že se nás lidi budou ptát co
znamená náš název a to bude výbornej začátek pro rozhovor o víře.
Svým fanouškům říkáme bojovníci, protože jsou bojovníky, pro Krista,
všude na světě, bojují dobrej boj, říká Wuv.
Rád bych viděl děcka, který jdou vyjádřit do světa, ukazujou lidem,
jak moc je Bůh miluje. Tohle vyhlížíme: hnutí bojovníků.

Alyssa Milano...o budoucnosti Čarodějek

20. května 2007 v 15:05 | Adi |  Čarodějky
Alyssa mluví o budoucnosti Čarodějek
Hrát stále tu stejnou postavu po šest let může trochu nudit . Ne ale když jste Alyssa Milano. Jako Phoebe Halliwell v WB seriálu Charmed mění svou osobnost a oblečení tak, že se jí stále daří udržovat magický život své postavy. Čarodějná žena, která se proměnila například v mořskou pannu, mumii a královnu podsvětí, znovu okoření dění až se v neděli vrátí jako bojovnice v kůži. TV Guide Online poprosil Milano, aby použila Phoebinu schopnost předvídání a pověděla nám něco o budoucnosti seriálu Charmed.
TV Guide Online: Charmed tým oznámil, že se dočkáme sedmé série. Bude poslední?
Alyssa Milano:Všechny máme kontrakt na osm sérií. Ale já si myslím, že všechny chceme odejít na vrcholu. Takže pokud bude náš rating tak vysoký, jako v tomto roce pravděpodobně půjdeme i do osmé série. A když začne klesat, skončíme sedmou sérií. Je to umění odhadnout, kdy má seriál skončit, víte.

TVGO: Co bys chtěla pro Phoebe než show skončí?
Milano:Zasloužila by si myslím víc lásky. Miluji dějové linie, kdy má Phoebe stabilní vztah. A to je pro mě velká zábava hrát, zvláště pokud tam jsou vloženy romanticko-komediální prvky. V tomto roce jsme viděli epizodu, kdy Phoebe nahlédla do budoucnosti a viděla, že je těhotná, tak nevím, jak se s tím vypořádají. Ačkoliv se netěším až budu nosit to strašlivé latexové bříško. Holly Marie Combs ho nosila a strašně chemicky to smrdělo! Není důležité jak moc si navoníte oblečení-je to cítit na míle daleko.

TVGO: Co si myslíš, že by fanoušci seriálu viděli nejraději?
Milano: Myslím, že by rozhodně chtěli, aby se Piper a Leo dali zase dohromady. Vím, že ten vztah intenzivně a dlouho prožívají. Všichni by taky chtěli v seriálu zase vidět Colea, mého démonického přítele. Ale já se domnívám, že se to nestane. Julian je teď příliš zaměstnaný svou vlastní show.

TVGO: Jak jsi strávila své volno?
Milano: Povím vám o své první misi jako a UNICEF ambasador (pozn. překladatele: jedná se o velvyslance dobré vůle, což dělají různé celebrity, mimo jiné i Angelina Jolie) Byli jsme v Angole a dělali všechno pro to, aby se místním dětem dostalo očkování a školní vzdělání.
TVGO: Jak jsi se k tomu dostala?
Milano: Kontaktovala jsem je asi před šesti měsíci, když jsem byla na dovolená v jižní Africe. Žila jsem tam vlastně tři měsíce a dělala humanitární aktivity pro děti v nemocnicích a humanitárních centrech.Když jsem se vrátila zpátky do Států, chtěla jsem dobrovolně procovat v dětských nemocnicích a hledala jsem optimální způsob. UNICEF bylo způsobem, jak jít po už prověřené cestě. Takže jsem je kontaktovala a oni byli velmi šťastní, no a teď jsem šťastná zase já.

TVGO: A na konec obligátní Shannen Roberty otázka. Bojíš se, že by tě Shannen mohla napálit jako oběť své show Scare Tactics?
Milano: [směje se] To je sranda. Ne, ale mám strach být za blbce.

Simple Plan...videoklipy

20. května 2007 v 15:04 | Adi |  Simple Plan
Untitled
Perfect
Welcome To My Life
I'm just a Kid
Shut Up!
I'd Do Anything
Addicted
Don't Wanna Think About You
Crazy
Perfect world

Simpsonovi ve filmu

20. května 2007 v 15:03 | Adi |  Simpsonovi :-D
Simpsonovi
Všichni fanoušci oblíbeného seriálu Simpsonobi se na něco mohou těšit a to na celovečerní film!!!! Vím, není to nová informace, ale přece jen...
Tohle je jeden z mnoha treilerů.....
A o čem vlastně bude???
Homer způsobí katastrofu (jako obvykle), když omylem znečistí vodní zdroj nukleárním odpadem a tak se musí celý Springfield odstěhovat...
Do kin by měl přijít 27.6.2007, režisér je David Silverman, ale nemohou chybět samozdřejmě Matt Groening ani James L. Brooks jako scénáristé...
No už se těším!!!!! Co vy???

Fort Minor....videoklipy

20. května 2007 v 15:02 | Adi |  Fort Minor
Belive me
Petrfield
Remember the name
Where'd you go
The Hard Way
Kenji - toto sice není klip, ale je v tomto videu přesně vidět o čem ta písnička má vlastně být...

Mandrage

20. května 2007 v 15:01 | Adi |  Hudební novinky...Mám udělat rubriku??
Mandrage... Nová česká skupina....Jsou to poměrně hezcí kluci, kteří nemají špatnou hudbu, ve které mi ale něco chybí, ale rozhodnutí je na vás.... doufám, že vám v tomto rozhodování pomůže klip k písničce Kapky proti slzám....

30 Second to Mars

20. května 2007 v 15:00 | Adi |  Hudební novinky...Mám udělat rubriku??
Ano.... toto jsou první adepti.... 30 Seconds to Mars a jejich první velmi úspěšný klip The Kill.....
V čem to bude spočívat: Jakmile mě zaujme nějaká skupina, ale nejsem si tak úplně jistá jestli mám tady o ní udělat rubriku, dám ji do tehle rubriky a vy máte možnost ji buď schválit anebo zamítnout, je to pouze vaše volba, tak prosím hlasujte!!!

Narozeniny blogu!!!!

17. května 2007 v 22:02 | Adi |  ÚVOD
Budeme slavit!!!!!!!!Narozeniny!!!!!!!Už jeden rok
Už brzy a to 20.5. to bude přesně rok, co tenhle blog vznikl, a proto bych chtěla udělat něco zvláštního.... A to také kvůli tomu, že si tady někteří stěžovali, že toho málo přidávám....Takže.... Velká akce!!!!řekla jsem si, že když je to ten rok, tak bych se mohla překonat a přidat tady na blog do konce května 50 článku, což by odpovídalo i minulému roku... 54... 4 tady už mám...a tak se těšte.... Držte mi všechny palce... protože mám zatím jeden!!!! Ale já to zvládnu!!!!!!
A taky chci poprosit, jestli máte nějaký návrh, tak budu ráda, když ho tady napíšete... Já to pak zvávážím... :o)

Walker Texas ranger

17. května 2007 v 16:50 | Adi |  Videoklipy...atd....
Doufám, že jste to už viděli a pokud ne, tak se dívejte....
Je naprosto skvělé jak to dokázali nadabovat a celé si vymyslet... jo... u toho se nasmějete... :o)

Linkin Park - Minutes to midnight!!!!!!!!

14. května 2007 v 19:00 | Adi |  Linkin Park
14.5.2007.................. čím je asi tento den významný????
Fanoušci LP ví..... Minutes to midnight, právě dnes vychází!!!! Kdo ho nemá ať se stydí.... protože já nemůžu nic jiného než doporučit ať okamžitě vezme penízky (499Kč) a padá si ho koupit!!!!!
O co byste přišli: 12 super songů, o kterých se moc hezky nemluvilo, prý to není to co kdysi, ale všem co to říkají by měli urvat uši, když je nepoužívají.!!!!!!!!!!!!.. Není to možná to co kdysi bývalo, ale jsou tam i písničky, které se starému stylu podobají a některé i daleko lepší a proto radím.... když se vám nelíbilo, poslechněte si ho znovu a pokdu zase ne, tak znovu, znovu, znovu..... klidně z toho zblbněte, ale to cedlo je SKVĚLÉ!!!!!!!!!
Později sem napíšu i moje vlastní ohodnocení jednotlivých písniček, ale teď momentálně není čas, takže se omlouvám...

Hoobastank, Chester, Billy, Keane West....Same direction

5. května 2007 v 15:49 | Adi |  Hoobastank
No.... jak to nazvat...... když se podíváte, uvidíte... prostě sranda...
Je to asi milionkrát sestříhaná jedna a ta samá písnička, kterou celou dobu hrajou v playbacku a 3 zpěváci se snaží nahradit frontmana Hoobastank... Je to přes 11 minut, ale myslím, že to stojí za to....

Hoobastank....videoklipy

5. května 2007 v 15:40 | Adi |  Hoobastank
Tak tady to je pár videoklipů docela neznámé skupiny Hoobastank.... Když se řekne Hoobastank, tak se většině lidí vybaví písnička The reason... ale pak už nid jiného... proto vám chci úkazat, že The reason vážně jediná není.... Tak ať se líbí!!! :o)
( Některé videoklipy mají horší kvalitu, ale snažila jsem se vybrat ty nejlepší!!! )
The Reason
Disappear
If I were you
Same direction
Crawling in the dark
Inside of you
Born to lead
Up and gone
Running away
Out of control